Andělka je...

DSC_7455F

Jmenuji se Jana a narodila jsem se v Brně, v jeden krásný říjnový den ve znamení VAH ♎️. Mám dvě děti (oheň a vodu) a dvě čtyřnohé rošťandy. ????

Už jako malá jsem měla na chalupě starou desku, na ni staré váhy, natrhané kousky novinových papírů a vážila ostošest (ať to byl písek či jiný přírodní materiál). Byla jsem vděčná za každého, kdo byl ochoten koupit si cokoliv z mého rozsáhlého sortimentu. :-) Tady by se nabízelo něco jako bezobalový obchod. 

Mou předností je však jemnost a cit, mám ráda krásno a vůně.....jsem estét :-) Obchůdek se stále vyvíjí, tak jako se vyvíjím a poznávám já. Jsou mi blízké rukodělné výrobky, věci s duchovní tématikou a v neposlední řadě přírodní produkty (aromaterapie, bylinky...). Objevuji stále nové a to mě baví, učit se a poznávat

Miluji dřevo. Mou srdeční záležitostí je starý nábytek (pár kousků najdete i v kamenném obchůdku v Boskovicích), vyrábím náramky z minerálů, miluji hudbu, přírodu a ticho.

Obchůdek je má srdeční záležitost, je to cesta i k vám, lidem, kteří jste naladěni na stejnou vlnu. ♡

Věřím, že jak v kamenném obchodě v Boskovicích tady i tady na vás dýchne pohoda, klid a najdete to co vám vykouzlí úsměv na tváři a radost na duši.

 Ať se vám tu líbí :-) Těším se na vás, tady nebo v Boskovicích ♡ Jana

vikča

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  ROZUMÍM.