Čakrový náramek se stromem života

 
  • 1 z 4
 
Dostupnost Vyprodáno
1 111 Kč
Kód produktu 3433
Značka HAND♥MADE
Kategorie náramky & náušnice
Položka byla vyprodána...
 

~ Náramek s korálkem Stromu života v kombinaci s minerály wengé dřeva & křišťálu & ametystu & tygřího oka & jadeitu & achátu (kuličky jsou ve vel. 8 mm). Komponent korálku Stromu života je z kovu. Náramek navlečen na silikonové pružence. ~

~ Náramku o velikosti 17,5 -18 cm. ~

~ Náramek dostanete dárkově zabalený v papírové krabičce se stručným popisem kamenů ~

 

Dřevo wenge nebo také wengé (latinsky Millettia Laurentii) je vzácné tropické dřevo.Střídání tmavohnědých a světlejších trachejí mu zajišťují výjimečný vzhled a charakter.Roste ve střední a západní Africe ,především v Zairu, Kamerunu a Gabonu.Tamní domorodé kmeny používají dřevo wenge k výrobě obřadních masek a sošek bohů, jež jsou součástí zaklínacích obřadů již přes tisíc let.Wenge je symbolem přírody a čistoty Matky Země a svému majiteli nastavuje soulad, uklidnění a ochranu.

Křišťál je velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Achát se tradičně používá pro zlepšení mentálních funkcí, podporu soustředění, vnímání a analytických schopností. Je prospěšný pro odhalení skrytých možností, zvyšuje sebedůvěru, umožňuje sebepřijetí a pomáhá překonat hořkost tlumením hněvu, zvýšením lásky a odvahy začít znovu. Proto je vhodný k rychlejšímu překonání jakýchkoli traumat.
Podporuje smysl pro realitu a pragmatické myšlení. V případě, že má pravidelné vzory, je vhodný pro uklidnění, navození harmonie a s nepravidelnými vzory se hodí spíš pro celkovou stimulaci a rozhodování.
Achát stabilizuje auru, eliminuje a přeměňuje negativní energii. Jeho očistný účinek je silný na všech úrovních, tedy fyzické, psychické i duchovní.

Jadeit - starodávný, posvátný kámen, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedá moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. 

Tygří oko -  ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech a uznáním vlastní hodnoty.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  ROZUMÍM.