Náramek s Buddhou

 
  • 1 z 5
 
Dostupnost Vyprodáno
1 111 Kč
Kód produktu 3434
Značka HAND♥MADE
Kategorie náramky & náušnice
Položka byla vyprodána...
 

~ Náramek s korálkem Buddha v kombinaci s minerály onyxu &  jadeitu & santalu (kuličky jsou ve vel. 6 mm a 8 mm). Komponent korálku Buddhy je z kovu. Náramek navlečen na silikonové pružence. ~

~ Náramku o velikosti 17,5 -18 cm. ~

~ Náramek dostanete dárkově zabalený v papírové krabičce se stručným popisem kamenů ~

 

Onyx - je to ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.

Jadeit - starodávný, posvátný kámen, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedá moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. 

Santalové dřevo má uklidňující a relaxační účinky, odstraňuje napětí a tíseň.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  ROZUMÍM.