Lotosový svícen ~ srdeční čakra

 
  • 1 z 4
 

Zelená je barvou srdeční čakry – Anahata (4. čakra)

Dostupnost Momentálně nedostupné
230 Kč
Kód produktu 1280
Kategorie svíčky & svícny & lucerny
Položka byla vyprodána...
 

Lotosový svícen na čajovou svíčku pro srdeční čakru. 

Svícen je lemován zlatě nebo stříbrně. Dodání dle aktuální dostupnosti.

Zelená barva symbolizuje produktivitu, pokrok, prosperitu a materiální úspěch. 

Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání. Zelená je barvou srdeční čakry – Anahata. 

Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.


Čajová svíčka není součástí.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně

Feng Shui Lotosový květ pomáhá léčit a harmonizovat pomocí světla. Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Zelená je barvou růstu, ztělesněním životní síly zrození, vývoje a neustálé obnovy přírody. Je barvou lidí, kteří se narodili v srdci jara, od 21. dubna do 21. května, tedy Býků. Zelená barva je vhodná k podpoře nových vztahů, výchovy, podnikatelských aktivit a je symbolem života ve všech jeho projevech. Podporuje růst a rozvoj, uskutečnění plánů a zvyšování úsilí o nový život v rodině. Zelená je paprskem produktivity, pokroku, prosperity a materiálního úspěchu. Používají se pro nové začátky, růst a sílu. Jsou vhodnými talismany pro podporu nového života, plodnosti a celkové obnovy, a pro zvýšení úsilí zaměřené na kariérní postup.

Zelená ve Feng Shui představuje energii dřeva, která je tradičně spojována s východní nebo jihovýchodní částí místnosti, bytu nebo domu. Představuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost.

Energie dřeva je důležitá pro osobní blaho, napomáhá vlastnímu úsilí zaměřenému na zlepšení rodinných vztahů a upevnění rodinných pout. Je důležitá pro růst, nové začátky a zdraví, zvyšuje vitalitu a udržuje fyzický rozvoj.
Energie dřeva je symbolizována zelenou a hnědou barvou a kameny se používají pro místnosti určené k jídlu, do dětských pokojů nebo tam, kde vzniká nový projekt. Stejně jako vodní prvek, je energie dřeva živá a vyživující, vhodná pro podporu zdraví a pohody, doma i v kanceláři. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  ROZUMÍM.