Šalvěj bílá 100g

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
349 Kč    
Kód produktu 2784
Kategorie vykuřovadla
 

Tato šalvěj se sklízí z rostlin, které rostou přirozeně. Není žádný způsobem kultivovaná ani ošetřená. Tímto způsobem je 100% organická. Šalvěj se sklidí, vysuší a dále již nezpracovává.

Bílá šalvěj je mocná a posvátná bylina na očistu energií. Vykuřováním bílou šalvějí rychle a snadno vyčistíte prostor i sebe. Je jednou z nejstarších způsobu očisty a ochrany osob, prostor a předmětů. Má silné dezinfekční, antibakteriální, léčivé a hojivé účinky. Bílá šalvěj je nejposvátnější obřadní bylinou severoamerických indiánů a jednou z nejoblíbenějších vykuřovadel na světě vůbec.

Jak šalvěj použít?

Položte ji do misky. Po zapálení (je nutné plamen sfouknout) a rozdmýchání produkuje silný kouř. Pokud kouř použijete k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si jak vás bylinný dým očišťuje a posiluje. Nakonec postavte misku na zem a nechte ho dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii. Po kouření se svazek udusí (v písku nebo doutnající kousek ustřihněte).

Při vykuřování místnosti zůstaňte sami (bez dětí i zvířat), projděte místnost z rohu do roku a poté místnost pořádně vyvětrejte.

Osobně vůni šalvěje miluji. Někdy si ji zapálím jen tak, pro tu vůni, zklidnění. 

váha 100g

zlata-krysa

 

BÍLÁ ŠALVĚJ A ROK KOVOVÉ KRYSY

 

Čínský nový rok 2020 právě startuje a po mírném a klidném vepři se vlády ujímá energická kovová krysa. Krysa je velmi činorodé a nadmíru aktivní zvíře, vyznačující se šarmem, útočností a bojovností. Je velice společenská, komunikativní, vynalézavá a přizpůsobivá – dokáže najít cestu z nesnází a přizpůsobit se aktuálním podmínkám. Žije v přítomnosti, je velmi bystrá a inteligentní.

Společně s ní se mění energie roku Země na energii Kovu.

 

Rok kovové krysy:

Energie: jang

Kov: zlato, měď

Rostliny: bílá šalvěj, růže, pivoňka, třešeň

Barva: béžová, zlatá, růžová, modrá

 

Podpořte dynamickou energii jangové kovové krysy pravidelným vykuřováním bílou šalvějí, která má stejně, jako krysa jangovou energii! Ideálně na měděné vykuřovací misce, nebo na misce zlaté barvy.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  ROZUMÍM.