Náramek se slonem pro štěstí

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 5
Dostupnost Momentálně nedostupné
320 Kč    
Kód produktu 1123
Kategorie minerální náramky
 

~ Náramek se slonem tvořen Achátem, Jaspisem a Karneolem s frost efektem (kuličky jsou ve vel. 6 mm a 8 mm). Komponent se slonem je kovový. Náramek navlečen na silikonové pružence. ~

 

Achát - velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustědění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překovávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstaňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. 

Jaspis  - běžný kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře.

Karneol - stabilizující kámen s vysokou energií. Dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život. Motivuje k úspěchu nejen při podnikání. Tiší vztek, žárlivost, závist a zášť. Rozptyluje deprese a negativní myšlenky, dodává výřečnost a potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob, posiluje astrální vidění. Aktivuje kořenovou čakru.