Minerální náramek

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Dostupnost Momentálně nedostupné
285 Kč    
Kód produktu 1125
Kategorie minerální náramky
 

~ Náramek tvořen Achátem a Jadeitem (kuličky jsou ve vel. 8 mm). Komponenty jsou kovové. Náramek navlečen na silikonové pružence. ~

Achát - velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustědění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překovávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstaňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. 

Jadeit - starodávný, posvátný kámen, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedá moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl.