Náramek s Buddhou

 
  • 1 z 3
 
Dostupnost Vyprodáno
295 Kč
Kód produktu 3802
Značka HAND♥MADE
Kategorie náramky & náušnice
Položka byla vyprodána...
 

~ Náramek s TierraCast korálkem Buddha Bead v kombinaci s chryzantémovým kamenem & pukaným křišťálem  (kuličky jsou ve vel. 8 mm). Komponent korálku Buddhy je ze starozlata. Náramek je navlečen na silikonové pružence. ~

~ Náramku o velikosti 17,5 -18 cm. ~

~ Náramek dostanete dárkově zabalený v papírové krabičce se stručným popisem kamenů ~

 

Křišťál je velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Chryzantémový kámen (Celestýn) je uklidňující kámen, jenž dodává sebedůvěru. Samotnou svou přítomností vylepšuje libovolné okolí, ve kterém se nachází. Vyzařuje harmonii. Vyvolává změny v rovnováze a ukazuje, jak spolu mohou dva lidé lépe spolupracovat.  Pomáhá nám radovat se z přítomného okamžiku. Přináší rozkvět všem vašim schopnostem. Dodává inspiraci a energii. Posiluje charakter. Pomáhá překonat žárlivost, zahleděnost do sebe, nepozornost, malichernost a povrchnost. Vnáší do našeho života lásku a nabádá nás ji projevovat ostatním. Na citové úrovni zajišťuje stabilitu a důvěru.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  ROZUMÍM.