Náramek se stromem života

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 
Dostupnost Vyprodáno
1 111 Kč
Kód produktu 3807
Značka HAND♥MADE
Kategorie náramky & náušnice
Položka byla vyprodána...
 

~ Náramek s kovovým korálkem stromu života v kombinaci s minerály chryzantémový kámen & tygří oko & jaspis (kuličky jsou ve vel. 8 mm). Náramek je navlečen na silikonové pružence. ~

~ Náramku o velikosti 17,5 -18 cm. ~

~ Náramek dostanete dárkově zabalený v papírové krabičce se stručným popisem kamenů ~

 

Tygří oko -  ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech a uznáním vlastní hodnoty.

Chryzantémový kámen (Celestýn) je uklidňující kámen, jenž dodává sebedůvěru. Samotnou svou přítomností vylepšuje libovolné okolí, ve kterém se nachází. Vyzařuje harmonii. Vyvolává změny v rovnováze a ukazuje, jak spolu mohou dva lidé lépe spolupracovat.  Pomáhá nám radovat se z přítomného okamžiku. Přináší rozkvět všem vašim schopnostem. Dodává inspiraci a energii. Posiluje charakter. Pomáhá překonat žárlivost, zahleděnost do sebe, nepozornost, malichernost a povrchnost. Vnáší do našeho života lásku a nabádá nás ji projevovat ostatním. Na citové úrovni zajišťuje stabilitu a důvěru.

Jaspis je běžný kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  ROZUMÍM.