ZDRAVOTNÍ ČÍNSKÉ MEDITAČNÍ KULIČKY YIN YANG BLACK

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
249 Kč
Kód produktu 3791
Kategorie ostatní
Položka byla vyprodána...
 

Čínské kuličky proti stresu Yin Yang  z kovu s lakovaným povrchem jsou skvělá relaxační a stimulační pomůcka pro podporu rozproudění krve v dlaních, zlepšení jemné motoriky, uvolnění napětí a bolesti rukou, k celkovému zklidnění psychiky  a pro uklidnění mysli.

Kuličky jsou v sadě po 2 kusech v polstrované brokátové krabičce s krásnou čínskou hedvábnou výšivkou.

Jing a Jang jsou 2 univerzální životní síly, vzájemně neoddělitelné, vzájemně působící a ovlivňující protiklady. Jin energie je vnímána jako intuitivní, pasivní a poskytuje tichou duchovní sílu. V přírodě symbolizuje ženskou energii, která zosobňuje jemnou ženskou sílu a empatii. Jang je životní energie aktivní, dynamická a temperamentní. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Poskytuje sílu fyzické energie. Společně by měly vytvářet pozitivní energii a být v souladu. 

Čínské zdravotní koule mají dlouhou tradici v čínské medicíně. Již v 16. století za éry císaře Jia Jing se objevila první lékařská pojednání o kladných účincích manipulace s těmito koulemi na lidské zdraví. To, co vypadá na první pohled jako obyčejná hra, jejímž principem je pohybování dvěma kovovými koulemi v dlani, je ve skutečnosti specifický druh uzdravovací techniky.

V tradiční čínské medicíně a kultuře se věří, že přes naše tělo proudí životní energie zvaná Čchi, též nazývaná „životní síla“ nebo „proudící energie“. Tato energie je směrována přes meridiány, energetické kanály uvnitř našeho těla; ty jsou spojeny s orgány těla a našimi smysly. V dlaních našich rukou jsou reflexní energetické body, které lze otáčením koulí v našich rukou výrazně stimulovat a uvolněná energie pak protéká meridiány do všech částí našeho těla. Uvnitř zdravotních koulí je zvukový mechanismus způsobující nejen příjemné vibrace, ale také jemný a něžný zvuk, který uklidňuje mysl či rozbouřené smysly.

Velikost: 3,5cm
MateriálOcel
 

Jak používat zdravotní koule? Návod najdete ZDE

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  ROZUMÍM.