Křišťálová pyramida Ying Yang 5cm

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
165 Kč
Kód produktu 991014
Kategorie Feng Shui
Položka byla vyprodána...
 

Krásný duhový křišťál Feng Shui ve tvaru pyramidy z čirého broušeného olovnatého skla se symbolem Jing a Jang. Na spodní straně pyramidy je nanesen kov, díky němuž se jeho plochy třpytí výraznými duhovými záblesky mnoha sytých barev. Od žluté přes zelenou až fialovou barvu. Na spodní straně pyramidy je zobrazen symbol obou energií Jing a Jang, který se odráží i na stěně pyramidy.

Feng Shui pyramida pomáhá léčit a harmonizovat pomocí světla. Barevný třpyt se rozptýlí do prostoru a vnese do něj novou a čistou energii. Zároveň prostor zbaví negativní energie, harmonicky usměrňuje chaotické toky energie, do prostoru tak vplývá radost, pocity štěstí a pozitivní stimulace. Broušené hrany Feng Shui křišťálů podporují přesné myšlení, kreativitu, stimulují společenský život a vytváří pozitivní vztahy v rodinně či s kolegy na pracovišti. 

Pryamida ve Feng Shui představuje oheň, jenž je prvkem energie Jang. Křišťál ve tvaru pyramidy je tedy symbolem mužské energie Jang, pomáhá aktivovat podnikavost, dodává jistotu, sebevědomí a sílu. Podporuje psychickou i fyzickou odolnost, vytrvalost a cílevědomost. Pomáhá soustředit se. Feng Shui křišťálová pyramida je velmi vhodná především na pracoviště, do studentských pokojů a míst pro podnikání. Obecně ji však lze umístit do všech světlých místností, jež patří právě prvku Ohně. Pyramida není vhodná do tmavých prostor.   Vhodná pro rodiče, kteří chtějí vychovat cílevědomé a sebevědomé děti, které se v životě neztratí. Právě tyto vlastnosti feng shui pyramida s mužským prvkem podporuje a rozvíjí.

Duhové křišťály znásobují pozitivní účinky světla. Na svých jednotlivých ploškách odrážejí "Čchi " (tj. energie, která proudí všude kolem nás a shromažďuje se v místech, která Feng Shui považuje za příznivá. Čchi přináší štěstí, radost, bohatství a dlouhověkost) do všech směrů, takže Čchi ještě násobí. Křišťál odvrací veškeré negativní Čchi v prostoru a navozuje v něm mír a stabilitu. Nejvhodnější je umístit duhové křišťály tam, kam dopadá sluneční světlo (zavěsit na okno, záclony, lustr apod.)

 Materiál: Jedná se o skleněné krystaly s příměsí olova, které se svými vlastnostmi velmi podobají přírodnímu křišťálu.

Rozměr: 5cm

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  ROZUMÍM.