Šungitová drť

 
  • 1 z 4
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
80 Kč
Kód produktu 97041
Kategorie zdravé pití
Položka byla vyprodána...
 

Pomocí šungitové drti přetvoříte i vodu z kohoutku na biologicky aktivní. Stačí nasypat propranou drť do karafy, zalít vodou a nechat 24hodin stát. Poté vodu můžete nebo nemusíte slít. Drť se používá opakovaně. 100g postačí na 2litry vody.

Součástí balení je návod na přípravu šungitové vody.

Hmotnost 100g

Šungit, neprůsvitný černý kámen s více či méně výrazným kovovým leskem, připomíná vzhledem uhlí (nejspíš proto se mu říká čertův kámen). O jeho původu existuje řada teorií. I vědci se dohadují nad jeho možným mimozemským původem, šungit obsahuje molekuly, které mají i meteority, tzv. fullereny. Ty svým objevitelům vynesly Nobelovu cenu.

Zázračné schopnosti šungitu se spojují právě s přítomností fullerenů, velmi silných antioxidantů. Tento nerost ničí všechno, co lidem škodí, zároveň obnovuje to, co nám prospívá. Šungit má mnohé léčivé účinky, čistí a dezinfikuje vodu, obohacuje ji stopovými prvky, chrání před škodlivým zářením a patogenními vlivy.

Šungitový elixír zažene bolest hlavy i únavu. Zhruba 100 gramů šungitové drti nebo jeden středně velký kámen postačí na úpravu 2 litrů pitné vody. Před prvním použitím je nejprve nutná očista šungitu pod tekoucí vodou. Šungitová pyramida ponořená do vody z ní dělá unikátní lék, pití výluhu zlepšuje celkový stav organismu.

Každodenní mytí šungitovou vodou působí blahodárně na pleť, vyhlazuje ji a zvyšuje pružnost pokožky. Když si touto vodou budete pravidelně oplachovat vlasy, můžete se těšit, že získají krásný lesk, sníží se i jejich vypadávání a zbavíte se i lupů.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  ROZUMÍM.